Toplama ve çıkarma - Matematik

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,0 MB
  • Sürüm 2.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Aplity
Android cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz Toplama ve çıkarma mobil uygulaması çocukların eğitimine yönelik bir mobil uygulamadır.

Ebeveynler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan Toplama ve çıkarma - Matematik mobil uygulaması okula başlamamış çocukların okul öncesi eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla tasarlanmış başarılı bir mobil uygulamadır. Uygulamayı Android  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Uygulama içerisinde yer alan matematiksel içerikler çocukların hem eğlenerek hem eğitim görerek ilerleyecekleri şekilde tasarlanmıştır. Toplama ile çıkartma kısımlarındaki oyunlar; kolay, orta ve zor olmak üzere üç farkı seviyeli şeklinde ayarlanmış olup çocukları zorlamayacak şekilde düzenlenmiştir. 

Her bölümde, çocuğun toplamayı öğrenebileceği çeşit çeşit oyunlar bulabilirsiniz. Minik çocuklarınız oyun oynayarak öğrenecekleri matematik işlemlerinde daha faydalı bir şekilde yararlanacaklardır. Oyunlarda eğer doğru bir cevabı seçerseniz seçiminiz yeşil, yanlış bir cevabı seçerseniz, kırmızı yanar. Bu da renkleri öğrenme konusundan da faydalı olacak bir durumdur. 

Eğer çocuk tarafından doğru cevap verilirse sayı yeşil yanar ve bir sonraki toplama işlemine gerçek için Devam Et butonu basılabilir hale gelir. Bu şekilde, çocuk bütün toplama işlemlerini kendi başına tamamlayabilir çünkü uygulama, her seferinde ona doğru yoksa mu yanlış mı yaptığını gösterir.

 

Toplama ve çıkarma - Matematik indir